biedka - komentarze




Siemka Pisze to dzisiaj ,bo chciałam mieć długaśną nocie Thx:* za komęty pod tamtą nocią Dziś napisze cio działo się w piątek i sobotę ,bo dzisiaj zbytnio nie będzie chyba cioekawe.
W piątek:
W piątek nie mieli8śmy 2 lejb Więc poszlam razem z Werą i Agą na plac zabaw ,Aga wzieła też Maxa (jej kochanego jamniczka, najlepszego przyjaciela). Kiedy gadałyśmy i się bawiłyśmy z Maksem przyszedł Husky (dorosły). Aga powiedziała ,żeby wziąść Maxa ,a ona potrzyma tego huskiego .Maxa było trudno złapać!!!Husky do Agi cały czas wystawiał zęby i chciał ją ugryść.Podobno z Agi klatki zagryzł jedniego pieska ,podobnego wzrostu do Maxa. Sama się bałam tego huskiego. Wystraszył mnie kiedy warczał do Agi. Miałam najgorzej ,bo najdalej mieszkam;(.Aga zaprowadzila Maxa i zadzwoniłyśmy na policje. Kiedy pies polazł dalej przyszła mama Wery i kazała nam iść do domu.W domu mama się zemnie nabijała.Potem pograłam i ubrałam się bo mialam z Agą iść do Auhany.(...)Kiedy z Agą wsiadłyśmy do Autobusy ,zaczełyśmy się wygłupać. Wszyscy się na nas gapili ;P. W Auhanie gdy kupiłyśmy żeczy tzn. kupiłam :książke o psach , bułke długą, teczke z "4łapy" ,nie wiem poco ; Aga kupiła rzerzche ,teczke z "4łapy" i dalej chyba nic ,niom przynajmiej nie pamiętam;(.Następnie kupiłyśmy lody.Poszłyśmy do zabawek do 6 lat i się bawilyśmy 2-3 goziny.Ale lipa!!!! Jakiś facen tas wygonił ,muwiąc że to się zawanli;P Po powrociegadałyśmuy i śmiałyśmy się ,a jakaś baba się na nas gapiła z synalkiem.Poszłam sprawdzić czy to już bo nasza szyba była jakaś nieprzezroczysta ,kiedy szłam wracać facetka ta która na nas się gapiła powiedziała "Dobrze ci??", kiedy szłyśmy do wyjścia ,podstawila mi noge ,a jej synek krzykną "Debilki". To napewno z tych slamsów ,bo tylko tam mieszkają takie deby.Wróciłam gdzieś o 19.00 i to wszystko ciekawego.
Z niedzieli tylko kilka zdań:
Robiłam z dziewczynami (Aga, Dominika, Paula, Justyna, Pouliną ,Szuma i Ja) marzanne. Szuma na wszstkich krzyczała ,aż Aga się rozpłakała. Ja ją się spytałam tak "Ej co ja mam robić bo to jużskończylam" I krzykneła "Nic". Wtedy już wszystkie zrozumialy dlaczego Aga płacze. Szuma strasznie się wyżadzała.Potem z Agą poszłam do domu i potem na korki.

To wszystko): Dziś są 2 fajowe wilmy na TVN Psy i Koty o 10.30 chyba, i Flinstionowie ,których oglądałam wiele razy. Oglądajcie też agencjeCo ja tu będe reklamować TVN lepiej pujde sobię ,ale wrucą

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.04.2006 :: 09:55 :: ckg6.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! super blogassssssssssssss!!! zapraszam d o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31.03.2006 :: 15:50 :: 82.177.244.150

katrinka11

FAJNY BLOG WEJDZ NA MOJEGO WWW.KATRINKA11.TALK.PL


21.03.2006 :: 21:27 :: abct251.neoplus.adsl.tpnet.pl

ktosiulka

eh, sama sie troche boje niektorych psow, kiedys zoostalam ugryziona... niektore rany sie goja, choc czasem wpadam w strasznego stracha widzac duze zwierze...
20.03.2006 :: 16:13 :: cmq133.neoplus.adsl.tpnet.pl

virus

Thx za koma...
19.03.2006 :: 16:19 :: eom2.neoplus.adsl.tpnet.pl

ogon

dzienki za komy
19.03.2006 :: 13:39 :: 82.160.33.66

angelus

hej.super blog
zapraszam do siebie www.angelus.talk.pl


19.03.2006 :: 12:53 :: clt17.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka1 prosze bardzo ! i ja tez dziękuj za komcia :* papapatki :)
19.03.2006 :: 12:36 :: host-ip22-167.crowley.pl

Blandzia

Bardzo fajna notka, piosz tak dalej=)
19.03.2006 :: 12:11 :: clt17.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

siemka! zapraszam do mnie! u mnie konkurs na najbloga! zapraszam !!!
19.03.2006 :: 10:16 :: ba206.internetdsl.tpnet.pl

marta

siemka fajowy blogas :]
Talk.pl :: Wróć